| paulionescu25 a întrebat:

Inca o intrebare. Cum de site-ul tpu.ro nu a lansat inca o aplicatie TPU pentru android? Asi fii foarte fericit daca ar aparea pentru ca pe site merge foarte greu de pe mobil.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca ar genera niste costuri foarte mari

| K0sti a răspuns:

Pai cine crezi ca sta sa se chiorasca la mobilul ala sa intre pe TPU?

| ElectronicPieces a răspuns:

Mie imi merge ok pe site de pe mobil. Dar m-am gândit si eu la treaba cu aplicația. Dar daca nu au făcut, înseamnă ca nu o considera ceva necesar.

| paulionescu25 explică:

Merge binisor si de pe mobil, dar era foarte tare o aplicatie tpu.ro. Vrem aplicatie vrem aplicatie. happy

| paulionescu25 explică:

Eu ma ajut foarte mult cu tpu.ro.am invatat multe de pe aici. Tot odata vreau sa va multumesc pentru ca ati infintat site-ul tpu.ro.

| paulionescu25 explică:

Mno acuma frate... ii recupereaza.