| vioery a întrebat:

Incerc sa instalez un cd pentru imprimanta hp pe un laptop si nu reusesc imi zice ca e imposibil de instalat, dar pe alt calculator am instalat si a mers. Am windows vista, iar imprimanta hp photosmart expres.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Poate driver-ul este pentru Windows XP. Caută o versiune pentru Vista

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poate nu e compatibil cu vista, cauda numele driverului pe internet vezi daca e compatibil cu vista tongue

| rsn13 a răspuns:

Pai undeva pe cd (dai click dreapta pe el "browse/explore") ai un fisier set-up, dai click dreapta si la propertis undeva trebuie sa fie run compatibility with: si bifezi si alegi xp. succesuri big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as ajuta cu placere... dar nici la mine nu merge. poate nu poate fii instalat pe laptop din lipsa de programe indispensabile acelui prog. succes big grin