| numiPASA a întrebat:

Incerc sa instalez webu
se instaleaza
da imi instaleaza doar atat
http://img694.imageshack.us/i/ceare.jpg/
am avut scos web-u la instalare
l-am instalat de mai multe ori
am scos alt soft de pe net si nimic
tot atat
cineva care ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Asa si trebuie sa apara, s-a instalat...deschide-l\options\preview asta pentru al seta si a-ti face poze, pentru mess nu e nevoie sa-l deschizi pe acesta.

| Kattan a răspuns:

Ok hai sa vedem, chiar daca nu-ti pasa. big grin
Ceea ce conteaza in principal sa-ti instaleze este driverul. Unele webcam-uri mai vin si cu cate un programel care nu este necesar pentru a folosi camera pe Yahoo sau Skype.
Presupun ca ai CD-ul care vine cu camera (daca nu, ar fi ajutat sa ne spui modelul exact pe care il ai pentru a-ti putea cauta driverul).
Tu spui ca-ti instaleaza doar atat. Adica se opreste instalarea? Sau instalarea se termina cu succes dar nu poti folosi camera dupa aceea? Astept un raspuns pentru a-ti oferi o solutie mai buna.

| Kattan a răspuns:

Daca instalarea se termina cu succes inseamna ca webcam-ul se instaleaza. Apoi mergi in Yahoo si ai pe acolo Start Webcam (nu stiu exact unde pentru ca nu folosesc).

| numiPASA explică:

Instalarea se termina cu succes, CD-ul il am...si inainte l-am mai instalat si mergea...si ma gandeam ca poate e de la driveru de pe CD si am scos de pe net si tot atat imi instaleaza