| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Internet explorer merge mai bine din cauza cam am windows-ul mai bun thinking, am windows 7 ca din cate stiu 'xp-ul nu mai e bun"
prima data am avut xp dupa ce am aflat ca nu este bun de nimic
di din cauza aia explorer nu mergea deloc thinking
acum merge bine thinking
e din cauza ca am windows bun;-?

9 răspunsuri:
| pirij a răspuns:

Da windowsul 7 este mai bun ca xpul Dar este vorba despre internet explorerul SPECIAL pentru windows 7 de aia merge mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows XP inca este bun si ramine asa. Din pacate, eu a trebuit sa trec pe 7ultimate din cauza driverelor (asa mi s-a spus). Insa, nu ma incinta deloc. De exemplu, daca vreau sa copii niste fisiere, fac mai multe manevre decit in XP.

| SonicAndrei a răspuns:

Ai altă versiune de Internet Explorer la Windows 7. Dar ia-ți un browser mai bun. Eu recomand Google Chrome sau Mozila Firefox.

| Gabi05 a răspuns:

Internet Explorer e cel mai slab browser
Incearca Opera/chrome/mozila.
Windows xp nu e slab deloc.
Xp e deja expirat, asta e adevarul.Dar mai sunt pc-uri low-end ce il mai cauta, ca nu se poate sa pui
windows 7 pe single core si 1gb ram
Windows 7 e facut pentru pc high-end
8gb ram+i5, fx8320

| Anonymous1995 a răspuns:

Schimbati browserul, explorerul e cel mai slab.Incearca google chrome, opera, sa vezi ce bine merg.

| RTDRomania a răspuns:

Windows 7 e praf, ca are aparentia diferita e alt ceva dar xp e mai bun ca ala e special pentru programe, jocuri, etc. cine ti-a zis ca xp e praf zii sa se omoare cu windows-ul 7.

| nonameXD121314 a răspuns:

Browserul explorer nu e bun ...downloadeazati google chrome sau safari..is cele mai bune
si app win xp e cel mai bun(e am xp si merge totul perfect)
win 7 e prea comlicat...

| strangesura a răspuns:

Da,internet explorer 9 este mult mai rapid, mai finisat si mai exicient ca 8 insa IE10 este mult mai bun.(DE PE WINDOWS 8)

| bodyboss73 a răspuns:

Da este pentru ca ai windows bun si pentru ca este refacut recent de asta merge bine FUNDA?