| rihanna2ella a întrebat:

Internetul merge. Cand intru pe google nu ma lasa sa caut scriu ceva dau cautare google dar nu imi cauta. Ce sa fac ca sa il repar?

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Apasa Enter dupa cautare, daca nu merge asa reinstaleaza browserul( internet explorer spre ex.), daca nici asa nu merge reinstaleaza windows-ul.

| Paul_Coman_1994 a răspuns:

Uita-te in windows/system32/drivers/etc/hosts daca apare acolo vreun link gen google sau orice ce nu ar avea ce sa caute acolo sterge-l...acolo trebuie sa ai doar 127.0.0 parca...

mai sterge din toolbaruri ca pun pariu ca ai o gramada instalate odata cu alte programe...

uita-te in task manager si incearca sa-ti dai seama de la ce program e fiecare proces...e posibil sa ai ceva acolo care sa nu permita anumite chestiilaughing (imi e lene sa explic) sau mai bine pune un link cu poza sa vad ce procese ai

| Trandafir_Constantin_1948 a răspuns:

La ce sa raspund?

| Trandafir_Constantin_1948 a răspuns:

De ce cand apas pe google nu pot sa intru in meniu?

| Trandafir_Constantin_1948 a răspuns:

Bun.Pe urma ce fac?