| Λndrei a întrebat:

Intre:
-Samsung Galaxy S3
-LG Optimus 4x HD
-HTC One X
Ce telefon mi-ati recomanda?
~raspunsul cel mai convingator primeste funda~

Răspuns Câştigător
| BLADEMATE99 a răspuns:

Samsnug Galaxy SIII ti-l recomand cu incredere...desi are procesor mai bun HTC One X, nimeni nu intrece softul de la Samsungbig grin

6 răspunsuri:
| Pufulinna a răspuns:

Samsung Galaxy S3, normal! love struck

| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a răspuns:

Http://youtube.ng/watch?v=5tVWhussdBM&feature=related
eu ti-l recomand pe asta pentru ca si eu il am si merge bine si ori sa facu multe chesti cu el bafta!

| cotel a răspuns:

Samsung galaxy s 3 e foarte prformant decat toate de acolo funda?

| cfluier a răspuns:

Raport calitate pret as' alege LG Optimus 4x HD.Am pus mana pe el si l-am butonat si este net superior la multe telefoane, gen sgs 2

| Λndrei explică (pentru cfluier):

Si pana la urma mi-am luat Note 2 iar un prieten LG 4X HD si pot sa spun ca este cu mult peste acel LG.