| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare.Am un telefon Samsung Galaxy Fit si am pe el un numar Cosmote pe abonament cu internet.Pot trece la un moment dat numarul pe abonament fara internet?

2 răspunsuri:
| Tudy000 a răspuns:

Da iti va scoate optiunea de interent de pe el si iti va face prelungire la abonament pe inca un an sau 2 depinde de extraoptiune deci mai bine nu, mai bine astepti pana poti renunta la ab si apoi iti faci altul fara optiune de internet.

| alalal a răspuns:

Normal k poti! dar numai cand se termina perioada contractului, depinde pe cat l-ai facut pe 1 an sau pe 2 ani! dupacea poti sa iti prelungesti abonamentul daca vrei si sa iti alegi o optiune fara internet sau poti sa renunti la abonament si sa treci pe cartela dar asta numai dupa terminarea perioadei contractuale.