| LikeASunset a întrebat:

Intrebare despre Iconitele de pe deskstop: Fiecare dintre ele, acolo unde scrie numele fiecarui program, are un chenar colorat. Inainte nu exista si scria doar numele programului exact pe wallpaper. Acum amun fel de chenar colorat [la care am ales eu culoarea] si nu prea e estetic. Cum fac sa revina la forma initiala [fara chenarul colorat]?

Sper ca intelegetibig grin

Funda

Răspuns Câştigător
| virusz a răspuns:

OK.deci presupun ca folosesti win xp
Click dreapta pe my computer>TAB-ul Advanced>Click acolo pe setting de la performance>si acolo ai grija sa bifezi penultima optiune use drop shadows for... Bafta

1 răspuns:
| Anonim134 a răspuns:

Buna! nu prea inteleg... dar in finechatterbox este vorba despre windows... ce fel de windows ai. Eu nu am asa cevawinking e bine sa consulti pe cineva care este in domeniuwinking[funda?]