| DesertRat95 a întrebat:

Intrebare din domeniul League Of Legends: Ce campion mi-ai recomanda sa cumpar din shop? Care sunt cei mai buni campioni?

P.S Daca vreti sa-mi dati cadou niste RP, contul meu se numeste AntVenom13 happy

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai bine, daca nu ai level si rp, ii testezi pe cei de la free. Care-ti place si poti sa joci pe el, il cumperi.

| Number27 a răspuns:

Eu ti-o recomand pe fiora, darius si Kha' Zix, dar daca esti incepator incearc-o pe Ashe si Annie

| gecostyn a răspuns:

Cont aici si primesti rp! http://www.tpu.ro/......d1b5c9315/

| XxKyTzXx a răspuns:

Pai ia unul de adc gen twich si exerseaza sa joci cu el sau un middle eu ti-as recomandao pe katarina sau pe zed sunt de neoprit de la lvl 6 mai ales kata