| ooFuChsiAoo a întrebat:

Intrebare pentru cei care au S5230 Star:care e cel/cea mai interesant/a aplicatie/widget/joc pe care l'ati incercat(+link)?

3 răspunsuri:
| Azzido a răspuns:

Pai ar fi widget-ul HD clock care e la fel ca ceasul de la HTC.
Ar mai fi temele specifice HTC, care iti modifica tot look-ul la telefon (meniuri, butoane, etc.) + ca vin si cu widget-uri interesante preinstaltate.
Si la jocuri ti-as recomanda Edge, Worms 2010, Battleships 2010, Block Breaker Unlimited 3.
Pe toate le gasesti pe ss5230.com

| NighTy a răspuns:

Buna!
Eu am s5230 star
Sunt sute de jocuri care le-am scos uite incearca sa intri pe site-ul asta si vezi tu:
www.ss5230.com
Gasesti ce jocuri/aplicatii/imagini vrei tu:D
Bafta!

| ooFuChsiAoo explică:

JustmE merci de raspuns dar stiam de sitehee heeEu vreau sa stiu care sunt cele mai interesantehappy