| Baiaaanca a întrebat:

Intrebare pentru cei ce se descurca cu photoshop: Am descarcat un font.cum pot sa-l introduc in photoshop ca sa-l utilizez?

Răspuns Câştigător
| edd95 a răspuns:

Il copiezi in windows/fonts si apoi o sa ti-l arate automat si in photoshop. Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Dai să instalezi font-ul, iar când deschizi o filă nouă în photoshop, îţi va apărea font-ul printre celelalte.

| ealinutz a răspuns:

Fontul se dezarhiveaza si se introduce in C:/WINDOWS/FONTS si automat apar fonturile in toate programele.
have fun