| poateEU a întrebat:

Intrebare pentru. cine ate nokia 5800 xpressmusic., cum fac ca de ex cand imi transfer o melodie prin bluetooth sa mi-a bage pe cardul de memorie, ca de fiecare cand vreau sa trimit prin bluetooth la el imi spune cu nu mai are mem.(memoria telefonului), intrebarea este cum fac sa imi bage pe card melodia de ex, pentru ca cardul este aproape gol, iar telefonul repet este setat sa bage pe mem telefonului

Răspuns Câştigător
| frvtel a răspuns:

Intri in meniul tel. la mesaje,dai optiuni(stanga jos),mergi la setari,ultima de jos-altele si alegi la memoria in uz sa fie E:card, apoi optiuni, modificare si gata.De acum orice vei primi prin bluetooth se va salva la mesaje pe card. Dupa aceea va trebui sa le muti de la mesaje in galerie si de la mesaje sa le stergi sa ai loc pentru altele. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

1 răspuns:
| poateEU explică:

Multumesc mult, am reusit