| radurex25 a întrebat:

Intrebare pentru fundita:
as iesi mai ieftin daca as cumpara xp, apoi as upgrada pe vista si apoi pe 7 ultimate sau daca as cumpara wn7 ultimate direct?
ps:sper ca am nimerit categoria

3 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

De unde cumperi xp la ora asta, s-a retras de la vânzare?

| PuLs a răspuns:

Pentru ce vrei sa-ti cumperi windows original cand internetul e full?

| skrtelmrs a răspuns:

laughing).upgradeaza-l tu pe vista ca vezi dracul cu ochii...mai alex xp+vista+wn7=varza...or folosesti ceva original, bun, or iti bati joc de pc.e treaba ta.pretul ar fi acelasi la ceea ce vrei tu sa faci. sfatul meu:ia-ti win7winking.sau mai astepti si iei win8