| rafy21 a întrebat:

Intrebare simplau. Crae este mai bun pentru un forum? PHPBB3 sau MYBB? sau stiti voi ceva mai bun?

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Dupa parerea mea PHPBB3, care este si usor de folosit, simplu si fara complicatii happy
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| PeriYT a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/PHPbb! Vezi daca te convingi! Este foarte bun phpbb3! Iti asigura forumul mai bine decat MYBB! Aproape toate forumurile folosesc asa ceva!

| rafy21 explică:

Am facut deja 2 forumuri cu cu PHPBB# si MyBB voi vedea in viitor