| Ronni a întrebat:

IPad air alb sau negru? De ce? Ce culoare de husa va place cel mai mult?

1 răspuns:
| meoww a răspuns:

Baiat -negru
Fara- alb
Nu ii o regula, dar daca nu te poti decide poate ajuta. Oricum ii decizia ta deci ce iti place (nu se intampla nimic daca esti baiat si vrei alb sau invers, nimanui nu ii pasa de chestia asta)
Pai poti lua alb, negru sau gri, dar cred ca o culoare gen verde, rosu, albastru, etc. ar face ipadu mult mai usor de gasit (gen genti/ghiozdane sau in camera). Alege culoare care iti place cel mai mult sa o porti sau pe care o porti cel mai des.
Alegerile astea tin de preferinta, sper ca am ajutat happy Funda? big grin