| XLittleGirlX a întrebat:

Ce culoare de Ipad preferati? Negru sau alb? De ce?

13 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu prefer alb.
Aproape toate gadget-urile pe care mi le-am cumpărat sunt albe, cu excepţia laptop-ului.
Îmi place foarte mult culoarea aceasta chiar dacă se spune că se vede murdăria şi zgârieturile.
Pa-pa.

| BiuL a răspuns:

Alb ca e mai sexy, negru are toata lumea.

| stlucian a răspuns:

Negru/gri pentru ca sunt baiat.
Cum ti s-ar parea un baiat VB la un tel roz?
SA fim seriosi! NUmai daca e sunat pe acel telefon!

| stlucian a răspuns:

Negru! clar

| OhGodWhy a răspuns:

Negru da mai bine.

| IonelaaaS a răspuns:

Negru big grin dupa cativa ani pe laptop'uri, ipad'uri, carcase de telefon si altele albul se ingalbeneste

| beautifulpeople a răspuns:

Negru,pentru ca se vede foarte tare murdaria pe alb.Dar, daca alegi alb, nu se vad asa de tare zgarieturile.E alegerea ta

| andrushk50 a răspuns:

Alb e mai feminim. Funda?!

| cristy1993 a răspuns:

Alb este mai "fashion" nu negru ca la mortilaughing

| XHHHX a răspuns:

Alb ...nu se vad zgrieturi si nu e adevarat ca se ingalbeneste ...si in fine daca se vede murdarie este o solutie care spala (tel, lap, tab etc.) eu de exemplu am culoare la tel alb si is baiat

| Sonya20xD a răspuns:

Eu as prefera sa fie alb. Stiu ca se mudareste repede, dar mi se pare mai ok pentru fete.

| DianaDiii a răspuns:

Bună! Eu aş prefera negru, deoarece se murdăreşte sau se zgârie foarte repede ( şi cel negru se murdăreşte, dar pe alb se observă mai uşor + se îngălbeneşte după o anumită perioadă) happy Asta depinde şi de preferinţele tale.

| NaTy98 a răspuns:

NEGRU! pe alb se vede murdaria mult mai tare si dupa 1-2 ani se ingalbeneste.