| bolunducu a întrebat:

Ipad sau Galaxy tab?

De ce?

Răspuns Câştigător
| costi1998 a răspuns:

Clarr ca iPad,chiar daca este mai scump isi face datoria si in plus APPLE(face iPad) este o firma foarte buna asa ca treaba ta,depinde si pentru ce vrei sa o folosesti. ipadul are memorie mai mare,rezolutie mai mare si procesor mai mare, iar majoritatea aplicatilor merg pe ipad si ii poti instala un program sa descarci jocuri pe gratis, iar pe galaxy tab nu prea poti sa bagi orice joc, doar alea free si doar unele, eu iti recomand iPad...si daca nu ai destui bani poti si iti iei si second handwinking

4 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Ipad imi place mai mult! b-)

| elisa820 a răspuns:

Ipad mai bine.

| ALEXTOPOLOVENI a răspuns:

Daca vrei sa te joci iti recomand ipad, pe galaxy tab nu merge nici un joc bine, pana si subway surfers fragmenteaza si merge ca dracul, daca nu ai bani iti recomand un Nexus 7 best buy.

| andreimircea2 a răspuns:

Daca ar fi dupa mine ti-as recomanda http://bit.ly/XNICj3

Avantaje:
-Procesor dual core Cortex A9
-1 GB ram
-3G
-GPS
-Pret accesibil