| AnaAnalya a întrebat:

Care tableta este mai buna: Galaxy Tab sau Noul Ipad?

Răspuns Câştigător
| blogman a răspuns:

Noul iPad are clar un ecran superior dar din pacate din cauza formei lui patratoase filmele vazute pe el or sa fie afisate cu benzi negre sub si deasupra. In schimb Galaxy tab cel de 10 inchi e mult mai ieftin si aplicatiile sunt aproape toate gratis nu ca cele de pe iPad. iPad-ul inca nu are loc de card asa ca nu poti sa descarci pozele de pe cardul camerei, etc etc. Poti sa gasesti o gramada de pro si contra la oricare din ele. Iti recomand sa vezi aici ceva informatii utile despre noul ipad poate te ajuta http://blog.nisi.ro/......recomenzi/ iar daca te uiti la galaxy tab sa alegi neaparat cel de 10 inchi vezi aici http://bit.ly/zAxy7l

6 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Asus Transformer, este cu mult peste cele doua

| AbysWallker a răspuns (pentru CapitanuSemafor):

Eu nu cred. Am avut eu Asus Transformer si mi s-a stricat in 2 saptamani si nu am facut nimic cu el... proasta calitate.Nou Ipad este mai bun.

| PDI a răspuns:

Dupa parerea mea noul Ipad este "regele".Mie intotdeauna mi-au placut gadgeturile de la Apple

| Valentyn22 a răspuns:

Pe scurt evalueazale pe amandoua si vezi care e mai avantajoasa

| azurel2000 a răspuns:

Eu iti recomand galaxy tab.are mai multe optiuni, si un sistem foarte bun. sper ca te-am ajutat.pa-pa

| denizucaz1 a răspuns:

Noul ipad este foarte bun si are multe aplicatii super