| デイダラくん a întrebat:

IPhone sau BlackBerry? ce sa imi iau de Craciun? Puteti sa imi recomandati si altceva

Răspuns Câştigător
| enamel a răspuns:

Eu as alege BlackBerry...

11 răspunsuri:
| Cata96 a răspuns:

Dupa mine IPhone-ul merita cel mai mult(dupa mine BlackBerry-urile nu se compara) altceva pe langa IPhone nu pot sa iti recomand pentru ca celelalte nu se compara
winking

| cristi_8689 a răspuns:

Iphone e mai shic fata de aspectul butucanos a BlackBerry
Pe langa asta ca si performanta nu se pune problema cine e mai bun.
Iphone e net superior, dar si pretul e pe masura(ma refer la generatia 3 in sus)

| Rrrr a răspuns:

BlackBerry!love struck

| midnight a răspuns:

I-phone, prietene, i-phone. cum poti compara un amarat de BlackBerry, (fara tuchscreen, caruia ii sar tastele) cu un i-phone. tare mi-ar place sa fiu in locul tau...si sa primesc de craciun un iphone...viata frumoasa

| ilegale a răspuns:

Iphone.

| Alexandra_2209 a răspuns:

Iphone! Sa nu iti iei black berry, deoarece iphone-urile sunt muult mai cool si mult mai la moda!

Si in plus, nici nu se compara ...cu BlackBerry-urile:-D

Acum, mai nou a aparut iphone 4! Este fooarte bun, si mult mai modern decat iphoneul vechi. Eu zic sa iti cumperi iphone, pentru ca este mult mai ...cooolll

http://t3.gstatic.com/......tp?/images

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfoaaaai, dar iPhone nici nu se compara cu BlackBerry. Pai pe iPhone poti sa te joci, sa te joci, si cam atat... Bine, internetul si alte chestii sunt destul de bune. DAR, desi este la moda si cu tuchscreen conform lui midnight recomandat este BlackBerry.
Desi a trecut craciunul am dat raspunsul sa fii lamurit la anumite aspecte...

| Pitica_3139 a răspuns:

Iphone

| Fîţka a răspuns:

Salut! mie cel mai mult imi place si iti sfatui sati procuri un IPhone ca intr-adevar face,, e comod si foarte bun,, dar BlackBerry nu prea,, o prietena de mea are si nu-i place deacum,, dar si pe mine personal nu ma aranjeaza meniul e prost si greu de utilizat,, alege deja tu care si cum succes.

| DanyelaSkumpikutza a răspuns:

Iti recomand IPhone

| candyzoom a răspuns:

Pai, nu stiu ce sa zic. Parerea mea este ca ambele sunt niste telefoane bune. Am iPhone 4 si zic ca e un telefon super-inteligent, face cele mai bune fotografii, este tot ce ti-ai putea dori, dar este foarte.foarte. sensibil! Blackberry e si el un telefon bun, dar pe mine nu ma prea surprinde designul si pozele. straight face Acum...fiecare cu gusturile lui... si eu m-am gandit mai demult sa schimb iPhone-ul cu un BB. happy