| anonim_4396 a întrebat:

Isi merita banii laptopul Acer Aspire One 722 11, 6" rosu AMD C60, 4GB, 320GB, HD6290, Linux va rog spuneti-mi repede dau funda!

Răspuns Câştigător
| emil11 a răspuns:

Da isi merita bani.Raportul calitate pret este destul de bun.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce bani dai pe el?
Ce vrei sa faci cu el? pentru ce vrei sa-l folosesti mai mult?

Este un mini laptop cu ecran doar de 10 Inch si procesor mic.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )