| andrew160 a întrebat:

Joc metin2. Am cartea arme si cai, dar nu mi-am armat calul. Am level 35 nobil iar la cal 11. Mai trebuie sa fac misiunea cu ucis 100 de arcasi in 30 min sau sa platesc cartea de la grajdar? Cine imi raspune dau funda!

Răspuns Câştigător
| Roxanaaaa a răspuns:

Mai intai trebuie sa faci misiunea iar dupa 24 de ore o sa iti faca grajdarul cartea aceea cu care o sa chemi calul si pentru care o sa platesti 500k. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, pai daca ai facut misiunea si te-ai dus in desert si ai omorat tot ce a fost de omorat trebuie sa mergi la grajdar si pentru. 500k(500. 000 yang)iti da cartea. Daca nu ai facut misiunea fa-ti o echipa de playeri buni lv. 40+ du-te in desert fa misiunea... iar peste 24 ore du-te la grajdar si iti da cartea cum am spus pentru 500k.
O zi buna
P.S.vali11 se zice 1kk nu 1000k...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai mai facut misiunea cu arcasi du-te la grajdar daca nu ai facut-o fa-o si du-te a2-a zi si cumpara cartea din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea cineva cont metin2.ro pe gemini? Are lvl 40, e razboinic etc. Contactati-ma la adresa : budeanu_alin@yahoo.com. Pret:4kk, sau mai putem negocia daca doriti!

| vali11 a răspuns:

Imi dai mi-e 1000k si til fac imedia

| BoBoo6 a răspuns:

Un server de exceptie se va deschide sambata la ora 18:00!
Va asteptam!
http://metin2amnesia.ro/marea-deschidere/