| Wehrmacht a întrebat:

Kaspersky 2012 trial version protejeaza la fel de bine ca cel activat in 30 de zile alea? Si dupa voi, cat de bine protejeaza? De la 0 la 10 cat i-ati da pentru virusii de soft. Dar pentru cei tehnici?

2 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Da, proteeaza la fel de bine. dupa ce introduci licenta ai ca beneficiul update-urile la zi. eu i-as da cam 8. folosesc bitdefender de o gramada de timp si nu am avut probleme

| ZOB a răspuns:

30 de zile inseamna trial. Avast protejeaza cel mai bine dupa mine. E doar o preferinta.