| anonim_4396 a întrebat:

La blackberry 8520 curve , cand am conectat prin cablu de date, si am inceput sa pun ceva muzica in el , mi s-a oprit dupa ce a copiat 3 melodii si mi-a dat acest mesaj 'the device is not ready' ce vrea sa spuna prin asta? ce inseamna , si de ce imi da eroarea asta? are card de 2 gb si nici macar 25% din memorie nu e ocupata, funda

Răspuns Câştigător
| Frankie a răspuns:

Pai deconecteaza-l si conecteaza-l iar, dar asteapta sa se instaleze. succes