| Justina10ify a întrebat:

La ce numare trebuie sa fie setat Equalizer-ul din Realtek HD Audio Manager?

Răspuns Câştigător
| rolly3342 a răspuns:

Depinde cum vrei sa se auda.primele doua si ultimele doua bare de la egalizator nu trebuie sa fie prea ridicate. ceau

5 răspunsuri:
| rolly3342 a răspuns:

Pai justina ce ai, sistem? home cinema? sau boxe cu amplificator.se poate sa fie ars ceva...sad

| Justina10ify explică:

Se aude rău şi cuvintele, versurile melodiilor nu se aud deloc. crying

| Justina10ify explică:

Mă Virturs waiting.nu râde, că e serioasa treaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei eu le tin primele si ultimele doua bare mai sus deoarece am sistem si se aude fenomenal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing numai mie mi se aude bine.