| BrokenBarbie a întrebat:

La cosmote se acumuleaza puncte pe care le poti folosi pentru a plati facturi sau a cumpara telefoane la fel ca la orange?

4 răspunsuri:
| Allkin a răspuns:

Da la cosmote acumulezi puncte dar nu poti plati facturi cu ele.
Punctele sunt folosite in cazul in care doresti sa achizitionezi un telefon,camera foto, gps, etc. si vei beneficia de un discount pe baza acelor puncte doar ca va trebuii sa-ti prelungesti abonamentul. Daca il prelungesti pe 1 an reducerea va fi mai mica.Pe 2 ani reducerea va fi mai mare.

| Traian a răspuns:

Din pacate cosmote nu acumuleaza puncte

| colombo1 a răspuns:

Nu.la cosmote nu la Vodafone si Orange DA.

| shaoboy a răspuns:

Punctele sunt pentru ati cumpara diverse obiecte