| AҜane a întrebat:

La facebook poti sa-ti schimbi numele cu care ti-ai facut cont? Daca da, cum? FUNDA...

Răspuns Câştigător
| Raduu a răspuns:

Buna, da poti, numai ce trebuie aprobarea la FaceBook, care normal ca va fi acceptata.
Deci ai in coltul din dreapta, sus "Contul Meu", si alegi "Setarile Contului". Apoi iti va aparea prima optiune "Nume", si dai "schimba". Foarte simplu happy Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin

1 răspuns:
| Iubiţica95 a răspuns:

Intri in contul meu(dreapta sus) apoi dai click setarile contului apoi tastezi nume de utilizator (schimba) si deja schimbi si salvezi totul.Bafta