| nutuxcristian a întrebat:

La iconita din My Computer la "Diverse (Dhappy" am in loc de iconita normala o imagine cu NFS. Cum o scot?

3 răspunsuri:
| nutuxcristian explică:

Gata...am reusit, am apasat eu acolo la nimereala. Va multumesc pentru raspunsuri!

| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Apasa clic dreapta in timp ce sagetica sta pe "Diverse(Dhappy". Dupa apasa Properties sau Proprietati si dupa du-te la Customize (nu stiu pe romana) iar dupa daca o vrei pe cea normala apasa Restore Default sau daca vrei s-o schimbi apesi Choose File. Daca vrei sa o schimbi cu una pe care o vrei tu fisierul am impresia ca trebuie sa fie.ico big grin. Sper ca te-am ajutat. happy