| LostHappiness a întrebat:

La informatiile care apar pe site-ul celor de la Vodafone imi spune ca un telefon Samsung Corby nu prezinta tastatura Qwerty. Asta inseamna ca atunci cand intorc telefonul in partea stanga nu imi vor aparea tastele care sunt si la calculator sau ca nu are tastatura cu butonele adevarate, asa cum e sa zicem la un blackberry? :S Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa e din pacate dar exista si Corby Qwerty cu tastatura full

3 răspunsuri:
| iChaz a răspuns:

Ei s-au referit ca nu are tastatura fizica, cum are Blackberry. happy

| PinkPanther a răspuns:

Inseamna ca nu are butoane adevarate, cand intorci ecranul iti apar cele virtuale

| tapeee a răspuns:

Tastatura qwerty inseamna tastatura externa. Corby are tastatura virtuala qwerty + clasica