| cipailina a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul Samsung Corby Pro? E 100% mai bun ca Corby S3650...pentru ca vreau sa-mi iau Corby Pro pentru tastatura full qwerty, Corby S3650 pe care il am, nu prea mai imi place.

Răspuns Câştigător
| IRINEL90 a răspuns:

Diferenza e ca Samsung Corby Pro are: Wi-Fi Fotocamera: 3 Megapixel si Corby S3650 nu are Wi-Fi si cam 2 Megapixel deci parerea e ca Samsung Corby Pro e mai avansat tegnologic doar atat sper ca tzim fot de folos funda pls