| elena10 a întrebat:

La jocul harry potter 5 am ajuns la un nivel in caare trebuie sa ajung la un aparat de fotografiat ca sa-l dau unuia. nu reusesc.

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Aparatul foto al lui Colin Creevey se afla in Paved Courtyard. Apesi TAB pentru Marauder's Map(Harta Strengarilor). Si alegi ori dupa locatie, ti-am zis denumirea deja sau dupa persoana/task cum ar fi Colin Creevey. Asa ar trebui. Curtea pavata e in apropierea curtii de intrare spre holul de intrare->great hall, grand staircase... oarecum se afla "dupa colt". Dar cel mai simplu e cu harta strengarilor.

Jocurile Harry Potter mi se par la fel ca Sims. Bune pentru relaxare in timpul liberwinking

| Aero a răspuns:

Te duci la colin. daca nu-ti raspunde apesi enter langa el.(de obicei iti apare indicator pe ecran). trebuie sa faci un Wingardium Leviosa pe o banca parca si te urci pe ea apoi te cateri pe o teava...sa ajungi sus. In alte aventuri urci pe scari si te duci la teava(asta dupa ce dai un Reparo pe ea, ca sa te poti catara).

| elena10 explică:

Am ajuns la el. nu stiu cum sa ajung la aparat

| elena10 explică:

L-am cumparat jocul:d

| Lavyny26 a răspuns:

Cum se numeste jocul? unde il gasesc?