| anDDaa a întrebat:

La la un Nikon Coolpix l120 se mai poate atasa si obiectiv? -Stiu ca poate pentru cei care se pricep aceasta va fi o intrebare extrem de stupida -

2 răspunsuri:
| Raptorz a răspuns:

Am si eu un Nikon Coolpix da nu stiu daca este,, l120'' dar cred ca este so se poate atasa un accesoriu care tine aparatul cu care poti sa ii pui un timp de exemplu 30 sec il pui pe accesoriu si in 30 sec face poza(accesoriul are 3 picioare cu care se sprijina aparatul foro)

| mariaruxandra a răspuns:

Salut! Si eu am un aparat foto Nikon Ccoolpix nu stiu daca e l120 al meu e cu touchscreen si am un acesoriu care il infiletez in aparat ca sa faca poza singur.