| Aeerdnaaa a întrebat:

Heii voi! happy Deci am si eu o intrebare, se poate pune obiectiv la Nikon coolpix p500?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Un aparat foto performant extraordinar cu interval incredibil, aparatul foto compact COOLPIX P500 dispune de un zoom uluitor de 36x, un monitor LCD cu înclinare şi funcţie de înregistrare film full HD. Oferind acoperire de la unghi ultra-larg sau super-telefotografic, zoom-ul impresionant de 36x combinat cu senzorul de imagine CMOS cu iluminare din fundal asigură imagini extraordinare de oriunde – şi în orice lumină.

Libertatea creativă este şi mai mult îmbunătăţită graţie monitorului LCD care se poate înclina şi care facilitează realizarea imaginilor de sus sau de jos. Modurile avansate de expunere permit controlul asupra setărilor cheie, iar un buton dedicat pentru fotografiere continuă vă permite comutarea facilă de la cadru unic la fotografiere continuă.

COOLPIX P500 – Zoom-ul puternic pentru orice situaţie.

Obiectiv NIKKOR cu zoom de 36x cu acoperire de la unghi ultra-larg la super-telefotografic

Senzor de imagine CMOS de 12, 1 megapixeli cu iluminare din fundal

Înregistrare film Full HD (1080p) cu sunet stereo

Monitor LCD de 7, 5 cm (3 inci) de înaltă rezoluţie cu 921.000 puncte şi posibilitate de înclinare

| Aeerdnaaa explică (pentru RareşTPUro):

Eu am intrebat daca merge sa pun obiectiv nu detalii referitoare la el straight face

| RareşTPUro a răspuns (pentru Aeerdnaaa):

Am dat doate informatiile despre el.

| oOoBrBoOo a răspuns:

DA