| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

La laptop pot adapta orice sistem de boxe mai puternic, fara sa am probleme cu placa audio sau ceva?
Am un sistem Philips 5.1 de 70 W SPA2600.
Se distrug ceva componente?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Nu, e ok sistemul.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu se distruge nimic. E bun sistemul.

| JicaContra a răspuns:

NU, nu poti, nu am auzit de laptop cu placa audio 5.1 pana acum, poate niste exceptii dar POATE
eu am un Asus cu 2.1 iar boxa de tip subwoofer, e mare cat un pumn si e separata de laptop, pot sa o pun sau nu

asa ca NU AI UNDE sa infigi cele 6 boxe in calculator

TOTUSI poti sa cumperi o placa audio pe usb si sa pui sistemul 5.1 in aia
https://www.emag.ro/......1-v29686/c

cat despre distrus, nu prea ai ce sa distrugi, totul e sa fii atent ce, pe unde infigi