| diddy_2463 a întrebat:

La MP3 playere se poate baga card de memorie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, dacă este prevăzut din fabrică cu acest slot (card de memorie).
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

In mod normal nu, de-aia e fabricat cu memorie destul de mare, dar, daca are slot, se poate

| Slowmotioon a răspuns:

Da, daca are adaptat slot pentru card:big grin sunr playerele alea 1-8 gb nu stiu c ti-ar mai tr card de memoriee!

| VladRO a răspuns:

Da, dar doar daca are slot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap dar depinde de mp3 pe cre il ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la ce te referi cand spui mp3? k sunt, mai multe feluri de mp3 este si modulator mp3 pentru masina, ce se baga in bricheta si setezi pe radio la cas, da acolo trebuie stik

| winterchill a răspuns:

Dar nu prea cred ca exista mp3-uri cu slot de card...straight face cum o zis si "antonius74" ele sunt fabricate cu memorie destul de mare...

| emanuelstr a răspuns:

Poi ele difera intre ele! sunt si unele care pot avea card! intereseaza-te la magazinul de unde l-ai cumparat!