| InGERfaraNOr a întrebat:

La tablete trebuie sa bagi tu netul sau este gata bagat de cand o cumperi? funda

Răspuns Câştigător
| JoRdan23 a răspuns:

Trebuie sa aiba WiFi si tu sa ai modem wireless ca sa poata sa isi ia el net.altfel nu merge. funda?big grin

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu e din fabrica, normal. ORi wi-fi daca ai retele, ori prin sim GSM. ITi abonament special de date, bagi SIM-ul si ai net.
Bafta

| ΔH a răspuns:

Depinde de unde o iei si ce setari are facute. (asta in cazul in care are 3G)
De exemplu daca o cumperi de la Orange e posibil sa aiba facute setarile doar pentru Orange.

Si mai poti accesa internetul si prin Wifi, daca ai acasa router wireless. doar selectezi reteaua scrii parola si gata.

| mariusanton a răspuns:

Buna eu mi-am luat de pe un site online supertablete.ro o tableta merge wifi iar netul a trebui sa il instalez... sper ca te-am ajutat sa-ti faci o idee. happy