| Xcel98 a întrebat:

La telefon : cum pot derula la videoclipuri?
deci imi merge sa derulez si sa mearga rapid videoclipul dar vreau si sa se auda rapid!
cum pot face?
dau

3 răspunsuri:
| FallenB a răspuns:

Buna. Aaa... Nu ai precizat ce model detii. Te anunt ca asta este un efect special si nu cred ca poti sa-l faci pe telefonul mobil. Practic, nu cred ca poti sa faci asa ceva. Este un efect intalnit la unele DVD playere si ca efect in programele de modificare sonora si video precum Sony Vegas, etc. Spune-mi ce model de telefon ai si o sa ma documentez despre asta, chiar daca sansele sunt foarte mici.

| Xcel98 explică:

Nokia c3500.

| Xcel98 explică:

Nokia 3500