| Razvan_7138 a întrebat:

La unele jocuri mai noi de exemplu Fifa2010 sau need for speed shift dupa ce l-am instalat si am facut totul am copiat si crakul imi zice cand intru in el Dont Seed parca si Seend Error Report ceva de genu

ce sa fac

Răspuns Câştigător
| katalyn27 a răspuns:

Nu poti face nimica, nu ti buna placa video, e prea slaba, trebuie sa o schimbi, uite un site cu care faci system request, sa vezi daca iti merg anumite jocuri : http://www.systemrequirementslab.com/cyri, bafta

1 răspuns:
| Piticaaa a răspuns:

Sunt jocuri noi si s-ar putea sa fie de la placa ta video. Adica s-ar putea sa nu ai pixel Shader 2. 0 sau ceva de genul. cunosc cunosclaughing am incerc si eu NFS Shift...