| Smackdown a întrebat:

La windows movie maker nu pot adauga unele poze. scrie windows movie maker has encountered a problem needs to close. we are sorry for the incovenience. cand vreau sa adaug ceva la make titles or >credits----title at begging. cand dau click ca sa scriu scrie iar windows movie maker has encountered a problem needs to close. we are sorry for the incovenience. ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Smackdown explică:

Scum mi-am dat seama.ba merge, ba nu.

| DeeaPustoaica a răspuns:

Movie makerul tau are ceva probleme. Ori nu accepta pozele si materialele pe care le bagi fiindca nu sunt in formatul corect ori este ceva neinregula cu programul. Poate l`ai folosit prea mult cine stie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ii lipseste niste codecuri. Descarca xvid si divx codec si instaleazale.