| nestiy a întrebat:

La windows stiti steguletul cu mesajele si updateurile si toate astea. Imi apare s fac un Windows Backup. Cum adica? Ce este Windwos Backupul?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Practic, salvezi o "imagine" asa cum este cea de pe care instalezi windows-ul, si in caz ca ti se va strica PC-ul, poti apela la imaginea stricata pentru a-l repara.Iti va sterge ceva din el, dar nu mare lucru, practic salvezi ce se afla pe HDD la un moment dat, si cand se strica PC-ul, revii la acel stadiu.

1 răspuns: