| NoNameJunior a răspuns:

A doua este mai misto.mie mi-ar placea pe alta culoare, nu pe galben.ar fi superba daca ar fi rosie! dar in fine, si galbena e draguta.

5 răspunsuri:
| assama a răspuns:

Prima...e super...:Xhappy si a doua e frumoasa, dar prima imi place mai mult

| MioaraParalescu explică (pentru assama):

De accord cu tine, planuiam sa cumpar una dintre ele si am vrut sa vad care le place fetelor laughing

| assama a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Esti de acord cu mine, dar i-ai dat funda celei care a raspuns ca cealalta masina e frumoasa...sad in fine, asta e... macar stiu ca impartim aceeasi parere