| Mistery_2008 a întrebat:

Laptop. ul HP Pavilion G6-1201SQ este bun? (avand in vedere ca are procesor AMD Dual-Core A-Series si sistem de operare Free DOS)Si cat ar costa unul? (in magazine)

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.emag.ro/......--pQJ300EA
Daca te referi la acesta, nu e un laptop rau. Depinde la ce vrei sa-l folosesti. Pentru office, browsing, filme... e ok. Iti recomand totusi sa cauti ceva cu Windows.

| IulianP a răspuns:

Pentru activitati de tip office, meddenger, facebook, navigare pe net, mergi pe asta la un pret foarte bun: http://profitshare.emag.ro/....../click.php
Vine cu Free DOS, dar ii poti pune foarte bine si Windows.