| Dragota_Calin_1999 a întrebat:

Cat ar costa un laptop : procesor: Intel dual-core cpu T4500, 2,3 ghz, 4 gb ram, sistem in 64 biti, placa video integrata

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ai spus doar cateva componente, si mi-e tare greu sa ii evaluez pretul. Ai uitat sa precizezi hdd-ul, ce tip de laptop e, de cat are display-ul, ce tipde memorie ram are ( ddr1/2/3 ). Sau mai bine, spune exact ce laptop este si modelul.

| DuDDy24 a răspuns:

In functie de ce hdd ai la laptop si ce placa video (sunt mai multe modele, numele ma intereseaza), mai conteaza si firma...eu nu cred ca poti lua mai mult de 500 lei pe el, asta e cam cel mai bun pret la care il poti vindewinking

| zuzuluzu a răspuns:

Uite cam atat http://bit.ly/1BnkDJa

| Madara21 a răspuns:

Uita-te pe Emag.ro happy