| bike a întrebat:

Placa video NVIDIA GeForce GT 520M este buna?

9 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

Acum depinde ce vrei sa faci cu ea. Daca o vrei pentru jocuri iti spun ca este o placa medie, ultimele jocuri aparute le vei juca cu detalii minime.

| OnlyOneMikyAndre a răspuns:

Am si eu placa Video de la NVIDIA GeForce GT 520M sunt destul de multumita de eahappy.

| AbarysAVG a răspuns:

Este foarte buna, adica eu sunt multumit de ea ca pot sa joc Battlefield 3 dar nu la cerinte maxime. Daca vrei jocuri poti sa intri pe,, can you run it?'' si acolo iti da toate cerintele de sistem de care are nevoie jocul respectiv.

| stanley666 a răspuns:

Nvidia GeForce GT 520M 1GB? normal ca e buna!

| petcualyn a răspuns:

Da! In fine eu am avut si jucam Call Of Duty 4 cu ea.Dar acum am o Nividia GeForce 7400 GT este un pic mai buna

| Istman a răspuns:

Placa video NIVIDIA GeForce GT 520M este buna nu conteaza ce placa e conteaza ca merge

| Ionut_Ionescu_1982 a răspuns:

520 M...M vine de la mobile grafic de pentru laptopuri, nu este buna deloc pentru jocuri mai ales intru Acer care este fier de calcat...iar frecventa este de 64 mhz, degeaba are 1 giga pe ddr3 e ca si cum ai BMW cu motor de logan.

| clau1998 a răspuns:

Nu e cine stie ce da de cat este 1024, 2048, 4096?

| Vasile_Cristi_1978 a răspuns:

Nu e buna, se incinde ca dracu la un nfs mw, riscate la ceva mai bun; daca esti fara jocuri e OK