| Neverrrrrr a întrebat:

Laptopurile/pcurile se degradeaza in timp?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal.Nimic nu e vesnic.

| Klandestin a răspuns:

Normal, ca si orice lucru.

| Neverrrrrr explică:

Ma refer daca performanta procesorului scade sau a altor componente?

| Eduard619 a răspuns:

Evident mereu o sa apara ceva mai bun

| vladv26 a răspuns:

Da, in timp toate se degradeaza. Dar depinde si de noroc cat te tine. Un pc te poate tine un an altul te poate tine 10 ani si sa functioneze la fel.

| EneCristian a răspuns:

Da toate acele temperaturi afecteaza in timp componentele la fel si sursa(voltajul poate cauza defecte) praful deci da mai ales ca apar alte piese si jocuri cu cerinte ce si ele isi pun amprenta pe pc tau.

| RAY a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Hardul se duce in timp pentru ca e ceva mecanic, memoria ram, srsa, placa video, rar cpu n-am cunoscut pc care sa se fi ars cpu in rare cazuri