| GabitaBm a întrebat:

A folosit cineva FotoTapet de la Ambient? sau alte firme! se merita sau se degradeaza in timp?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Foto Tapet-ul necesita o temperatura constanta, altfel se,, defoliaza,,.Ai primit un raspuns bun de la,, constructii24,,.

| constructii24 a răspuns:

Nu merita osteneala cu tapet de slaba calitate! Incearca un tapet de productie germana din fibra de sticla fffoarte bun! Am gasit ceva despre acest tapet aici...http://sildan.ro/amenajari-interioare/tapete-decorative/