| tudorflr a întrebat:

Leptopul meu nu imi citeste un stick. Daca pun alt stick, pe acela il citeste! Ce poate sa aiba?

4 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Poate e o problema de la acel stick

| Alr a răspuns:

Dacă poate citi alt stick, înseamnă că primul stick este stricat.

| octav005 a răspuns:

Poate acel stick stricat l-ai formatat candva in format NTSF si e normal sa se strice. stickurile se fac in format FAT32 S-AU exFAT.

dar poti descarca un program de usb poate mai merge formatat

| Bandit288 a răspuns:

SAU: Poate a intrat apa in stick-ul respectiv, curata-l bine de tot cu un prosop si o sa vezi ca o sa mearga.