| Mirruna a întrebat:

De ce nu imi "citeste" nici un pc stick-ul?thinking

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Pentru că l-ai tot scos din computere fără să dai acolo în bară "Safely remove hardware"... Încearcă să-l bagi într-un laptop mai nou, care are intrare 2.0 sau chiar 3.0 şi, dacă merge, dă-i formatare...

9 răspunsuri:
| PisicMic19 a răspuns:

Macar il recunoaste?

| Mirruna explică (pentru PisicMic19):

Nu, nu mi-l recunoaste sad

| PisicMic19 a răspuns (pentru Mirruna):

Poate fi si o alta problema este bagat in adaptor? adica memoria micro si se baga in adaptor? daca da posibil probleme cu adaptorul care intra in USB chestie de contacte murdare. Daca nu dus este si cere altul nou leac nu are.Era bine daca puneai un link cu el. Memorii ieftinache www.okazii.ro.Daca aveai date pe el si nu il vede nici gind sa se aprinda ceva led=prohod

| PisicMic19 a răspuns (pentru Mirruna):

Cauta pe okazii si gata ca nu este o avere si sunt destul de proaste. Vezi pret magazin si uite un link http://www.okazii.ro/cautare/stick+memorie.html?sort=pret_asc.

| caractere a răspuns:

Nu te-ai gandit ca s-o fi stricat, nu?!

| Mirruna explică (pentru caractere):

Oo. ba da, dar ma gandeam ca poate este si alta problema de care eu nu stiu... vrei sa mai stii si altceva?

| SRM_9479 a răspuns:

Poate fi plin de virusi, nu?