| BiostaR a întrebat:

Am o problema,deci folosesc prin USB tastatura,Web si merg perfect,dar stick-urile de memorie nu le citeste nici cum,nu imi apare stick-ul nici in disk management,nu imi da nici o eroare,nu imi apare nimic cand bag stick-ul,orice altceva folosesc prin USB merge deci nu-s defecte sloturile USB,nu stiu ce problema poate sa aiba, am nevoie de raspunsuri cat de curand.

Răspuns Câştigător
| capshunik19 a răspuns:

S-ar putea sa fie stick-ul ars. Ai incercat si alte stick-uri? Sau stick-ul ala sa il connectezi la un alt calculator?

| BiostaR explică (pentru capshunik19):

Da din pacate era stick-ul de vina se poate sa il fii ars eu pentru ca pana acum era bun stick-ul oricum mersii de ajutor

2 răspunsuri:
| capshunik19 a răspuns:

Cu placere!