| BOGDAN a întrebat:

logitech x-530 sau genius sw-hf 5050? ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Se aud pe draq sa le ia...

Nu ti se pare ciudat ca au acelasi pret cu logitechul si totusi performante mult peste?
O sa mearga bine la inceput si dupa aia o sa apara bug-urile, efectele nedorite etc.
Iti recomand Logitech. Am si eu acel model de ~4 ani si sunt ca in prima zi. tongue

| ronin33dan a răspuns:

Genius are 100 Watts reali pe cutii de lemn! Se aude impecabil!

| Broadband a răspuns:

Tu compari mere cu varza laughing

normal ca geniusu: arata mult mai bine, putere mai mare, se aude mult mai bine. x530 are difuzor de bass mai mic deci bass mai slab, x530 are 70db snr si geniusu 85db snr tongue genius recomand

| An0N1M a răspuns:

Logitch x-530 absoluthappy

| Cosmin_9592 a răspuns:

Genius sw-hf 5050 mi se par mai bune + sa sunt din lemn si se aud mai bine

| Andrei76402 a răspuns:

Ca esti un prost