| Kanghu a întrebat:

Lucrez la un site si as vrea ca utilizatorii sa poata dona(daca vor), prin SMS intr-o retea de telefonie mobila. Cum as putea implementa acest serviciu de donatie? O cauta pe Google nu m-a ajutat foarte mult asa ca intreb aici daca ma poate indruma cineva.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa contactezi un provider de telefonie, dar te costa scump un numar din asta special.

| reihiuke a răspuns:

Trebuie sa ceri detalii la o companie de telefonie. Vei primi un numar pentru sms parca. dar iti vor opri un procent din donatie.